Sporto salė

‘‘CENTRAL GYM‘‘  Sporto klubas Klaipedoje savo treniruoklių salėje naudoja tik kokybiškus ir laiko patikrintus italų firmos "Techno Gym" treniruoklius. Čia pagal savo pageidavimus ir norus tinkamų treniruoklių ras visi - tiek vyrai, tiek dailiosios lyties atstovės. Platus svorių ir hantelių asortimentas.

Jaukioje, erdvioje ir tvarkingoje sporto salėje yra "TRX" diržai, stacionarūs dviračiai, dideli mankštos kamuoliai, sunkūs kimštiniai kamuoliai, laipiojimo "Step" platformas, įrengta atskira tempimo ir individualių pratimų zona, norintieji gali pažaisti stalo tenisą.

‘‘CENTRAL GYM‘‘  Sporto klubejumis pasitiks asmeniniai sporto specialistai, tarp jų ilgametę patirtį turintys, naudingus patarimus žarstantys ir klientų pamėgti Armandas Pikelis ir Rasa Vilkienė. Profesionalūs treneriai jums sudarys individualias treniruočių programas ir išmokys taisyklingai atlikti pratimus.

‘‘CENTRAL GYM‘‘ sporto salėje yra profesionalios medicinines kūno analizės svarstyklės, kurios padeda žmogui labiau pažinti savo kūną ne tik išoriškai, bei iš vidaus.Japoniškos, Europoje mediciniškai sertifikuotos svarstyklės žmogui padeda sekti savo kūno rezultatus, atskirai įvertinti riebalinę, raumenų ir kaulų masę, organizme esantį vandens kiekį kilogramais ir procentais, išmatuoja vidaus organų riebalinę masę, nustato gyvybinių funkcijų palaikymui reikalingas kilokalorijas, atskleidžia žmogaus metabolinį kūno amžių. "Klientui yra išduodami lapai su jo kūno analize, matmenimis, grafikais. Tai tarsi kūno išklotinės kompozicija. Treneriai jiems viską detaliai išaiškina. Kituose sporto klubuose išmatuojamas tik KMI - kūno masės indeksas, o į kitus duomenis numojama ranka. Mes siekiame, kad žmogus apie savo kūną žinotų kuo daugiau", - pabrėžė ‘‘CENTRAL GYM‘‘  sporto klubo vadovas Klaipėdoje Tadas Vilkas.

Mūsų prioritetas – solidumas ir išskirtinis dėmesys kiekvienam mūsų klientui. Siūlome įvairiapusiškas treniruotes, išsamias specialistų konsultacijas ir gerą nuotaiką.

Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda
tel. 8 675 48584